Hakkımızda

1457370748_images_birolsezer

Birol SEZER

1457370858_images_doganerdem

Doğan ERDEM

unver-elaslan

Ünver Elaslan

Biz kimiz

İstanbul Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi 1999 yılında hem Maliye Bakanlığı inceleme ve teftiş deneyimi (Gelirler Kontrolörlüğü) hem de özel sektör üst düzey yöneticiliği deneyimi olan Doğan ERDEM ve Birol SEZER tarafından kurulmuştur.
İstanbul Denetim, ulusal ekonomik ve bürokratik koşullarının gerçekliğinden hareketle yapılandırılmıştır. Vergi incelemesi, denetimi ve gelir idaresinde yapılan teftişlerin deneyimi özenle kurulan İstanbul Denetim kuruluş yapısında belirleyici olmuştur. Yükümlüler ile gelir idaresi arasında verginin anayasal ilkelerini de göz önüne alan bir anlayışla köprü görevi üstlenmiş, bu hususu bir ilke olarak başlangıçtan itibaren de taşımıştır.

İstanbul Denetim, geçtiğimiz yıllar boyunca danışmanlık ve denetim hizmeti verdiği dostlarını müşteri olarak tanımlamaktan özenle kaçınmış, her hizmet verdiği kişi ve kurumun özelliklerine göre çalışma biçimi geliştirmiştir. Sektörel farklılıklardan, rakamsal büyüklüklerin getirdiği öznel durumlara kadar her kurum ya da kişi için geliştirilen “özel hizmet sunum planlamasını“ itina ile uygulaya gelmiştir. “Özel hizmet sunum planlaması” günümüzde “haute cuisine” olarak yabancı dile çevrilebilecek, ilkeleri İstanbul Denetim tarafından belirlenip geliştirilmiş bir yapıdır. Dost çevremize dahil olan her kişi ya da kurum önce özel hizmet sunum planlaması ile karşılanmaktadır.

İstanbul Denetim, güvenin, ülkemiz koşullarının bilinmesinin artı değerinin, vergi hukukunu tamamlayıcı her alanda destek alabileceğinin ayrımında olan dostlarıyla uzun yıllar çalışma geleneğinin de sahibidir. Vicdan ve erdemi de çalışma yaşamının bir parçası olarak gören dostlarıyla uzun yollar kat etmektedir.

Bugün dünyanın yakaladığı konjonktürde özellikle vergi, muhasebe, denetim alanında uluslararası yapıyı çok iyi bilen, doğru tahlil eden ve ancak, özellikle merkez üssü seçtiği ülkenin tüm hukuksal, siyasal ve ekonomik yapısından haberdar olan danışmanlık hizmetlerinin verimli olabileceği ortaya çıkmıştır.

On yılı aşan deneyimi, gittikçe artan hizmet yelpazesi ve yaptığı denetim ve danışmanlık işinin tek sermayesinin DÜRÜSTLÜK olduğunu bilen İstanbul Denetim, gelecekte de bu yolda yürümeyi hedeflemektedir. Ülkemize katkı sunan, kalkınmaya omuz veren, yatırım yapan ve üreten tüm dostlarımızla yürümeye devam ediyoruz. Oluşturduğumuz geniş aileden de gurur duyuyoruz.

Şirketimiz 3 YMM ve 35 çalışan ile yurt çapında 14 ayrı ilde onlarca mükellefe danışmanlık, tasdik ve denetim hizmeti vermektedir.

Ülkemizin neresinde olursanız olun, dünyada nereye giderseniz gidin bir ayağınız bu topraklarda olduğu sürece zorlukları birlikte aşacağımıza eminiz. Kapıyı çaldığınızda tanıştığınız “özel hizmet sunum planlaması” yıllar geçtikçe, birbirimizi tanıdıkça daha verimli olacaktır. İstanbul Denetim dostları bunun örnekleridir.